Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Miastko

Miastko, pomorskie

  • 899 000 zł
  • 218 m²
  • 4 123,85 zł/m²

Zdjęcie

Natalia

Skontaktuj się

Dom Miastko

Miastko, pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

899 000 zł

218 m²

4 123,85 zł/m²

Dom Miastko

Zaktualizowane: 10 maja 2026

899 000 zł 218 m² 4 123,85 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 460 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 460 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (4 123,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 218 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  • Działka: 1 460 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: własne, piec, inne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 82,83 kWh/m² na rok; końcową (EK): 173,14 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 53,11 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0101 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 100 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący dla rodziny
Miastko, ul. Jodłowa spokojna, zielona część miasta. Świadectwo energetycznej jest .

Dlaczego warto?

działka o łącznej powierzchni 1460 m², składająca się z dwóch działek: 520 oraz 525 więcej możliwości zagospodarowania
przestronny salon z wyjściem do ogrodu
kilka ustawnych sypialni, garderoba oraz osobna pralnia
garaż w bryle budynku
dom zadbany, gotowy do (...)

Agent

Natalia

577 804...

577 804 556

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.